9-10 лютого в Івано-Франківську на базі СК «Альянс» пройшов Чемпіонат Івано-Франківської області зі змішаних єдиноборств ММА, що став відбірковим етапом для спортсменів до Чемпіонатів України з ММА в 2019році. Організатор заходу - Івано-Франківська обласна федерація змішаних єдиноборств ММА за підтримки управління спорту Івано-Франківськької ОДА.. В змаганнях прийняли участь 83 спортсменів з 8 спортклубів івано-франківської області:
- БК «Альянс» (м.Івано-Франківськ)
- СК «Gbroteam» (м.Коломия)
- СК «Легіон» (м.Івано-Франківськ)
- СК «Горілаз» (м.Івано-Франківськ)
- СК «Торнадо» (м.Долина)
- СК «Рудь Бой» (м.Івано-Франківськ)
- Команда «Зендокай Карате» (м.Івано-Франківськ)
- СК «Файт Тім Яремче» (смт.Яремче)
ПОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:
ВІКОВА ГРУПА молодші діти (10-11років):
-27кг
1 місце – Яцків Назар (торнадо)
2 місце – Ляхович Євген (Торнадо)
-39кг
1 місце – Кучак Володимир (Файт Тім Яремче)
2 місце – Мазур Ярослав (Зендокай Карате)
ВІКОВА ГРУПА старші діти (12-13років):
-36кг
1 місце – Мельник Максим (Зендокай Карате)
2 місце – Кобзей Олександр (Зендокай Карате)
3 місце – Троян Андрій (Альянс)
3 місце – Слободян Олександр (Зендокай Карате)
-42кг
1 місце – Марій Станіслав (Зендокай Карате)
2 місце – Григорчук Володимир (Gbroteam)
3 місце – Якуб'як Максим (Файт Тім Яремче)
1 місце – Мариняк Іван (Gbroteam)
2 місце – Жирак Олег (Легіон)
-45кг
1 місце – Маліцький Владислав (Горілаз)
2 місце – Кучак Петро (Файт Тім Яремче)
-56кг
1 місце – Войтків Андрій (Альянс)
2 місце – Лобойко Василь (Торнадо)
-60кг
1 місце – Томин Володимир (Gbroteam)
2 місце – Семків Іван (Торнадо)
3 місце – Вовк Руслан (Альянс)
3 місце – Петращук Павло (Файт Тім Яремче)
ВІКОВА ГРУПА: юнаки (14-15років):
-42кг
1 місце – Тарасевич Назар (Альянс)
2 місце – Кривюк Олександр (Gbroteam)
3 місце – Ільніцький Юрій (Легіон)
-48кг
1 місце – Паньків Дмитро (Торнадо)
2 місце – Тарасевич Назар (Альянс)
-52кг
1 місце – Василишин Юрій (Горілаз)
2 місце – Пилип'юк Олег (Gboteam)
3 місце – Максимчук Олег (Легіон)
3 місце – Баала Владислав (Легіон)
-56кг
1 місце – Яцко Владислав (Gbroteam)
2 місце – Бессонов Станіслав (Зендокай Карате)
3 місце – Перегінець Андрій (Альянс)
3 місце – Гойсан Михайло (Альянс)
-60кг
1 місце – Рудик Андрій (Альянс)
2 місце – Гречанюк Богдан (Горілаз)
-65кг
1 місце – Круцик Назар (Легіон)
2 місце – Варинський Арсен (Альянс)
3 місце – Смага Владислав (Альянс)
3 місце – Гайдейчук Богдан (Gbroteam)
+65кг
1 місце – Томин Владислав (Альянс)
2 місце – Гнатюк Артур (Gbroteam)
ВІКОВА ГРУПА: юніори (16-17років):
-52кг
1 місце – Когутяк Руслан (Альянс)
2 місце – Катрич Василь (Горілаз)
3 місце – Симчич Віталій (Gbroteam)
-56кг
1 місце – Дмитренко Антон (Gbroteam)
2 місце – Блонський Мар’ян (Файт Тім Яремче)
3 місце – Бігун Сергій (Альянс)
3 місце – Ленів Богдан (Горілаз)
-60кг
1 місце – Пітель Богдан (Легіон)
2 місце – Крижанівський Андрій (Альянс)
3 місце – Шпільчак Євген (Рудь Бой)
3 місце –Сабан Микол (Торнадо)
-65кг
1 місце – Андрейчук Руслан (Альянс)
2 місце – Чорній Юрій (РудьБой)
3 місце – Ружило Ярослав (Горілаз)
3 місце – Белегай Ігор (Горілаз)
-70кг
1 місце – Захарчук Лук’ян (Gbroteam)
2 місце – Гаргат Ярослав (Зендокай Карате)
3 місце – Домарецький Максим (Горілаз)
-75кг
1 місце – Мосійчук Владислав (Gboteam)
2 місце – Мазурак Володимир (Gbroteam)
3 місце – Василишин Владислав (Альянс)
ВІКОВА ГРУПА: дорослі (18+років):
-61кг
1 місце – Сливоцький Ігор (Альянс)
2 місце – Юркевич Ростислав (Альянс)
-77кг
1 місце – Іванюк Олег (Легіон)
2 місце – Бейко Тарас (Альянс)
3 місце – Борисів Максим (Gbroteam)
3 місце –
-70кг
1 місце – Стіжак Юрій (Легіон)
2 місце – Клим Остап (Gbroteam)
-84кг
1 місце – Радченко Віталій (Файт Тім Яремче)
2 місце – Гладиш Роберт (Gbroteam)
3 місце – Петрук Василь (Gbroteam)
-93кг
1 місце – Джус Владислав (Альянс)
2 місце – Остап’юк Іван (Gbroteam)
КОМАНДНИЙ ЗАЛІК:
1 місце – БК «АЛЬЯНС» 162 бали
2 місце – СК «Gbroteam» 146 балів
3 місце – СК «Легіон» 80 балів