Ви є тут

ІІ Міжнародний турнір з боксу серед юнаків

ІІ Міжнародний турнір з боксу серед юнаків, присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО, відбувся у Калуській ДЮСШ “Сокіл” 3-5 листопада де виступали наші боксері спортивного клубу «Альянс»

Ініціатором проведення стала Громадська спілка учасників АТО за підтримки Калуської міської ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Присутні вшанували пам’ять загиблих на війні. Боксерський турнір проходив три дні. Вихованці Ткачовський Роман, Хвайдаєв Давлад та Сапіжак Олег не залишили компромісу своїм опонентам та зразу ж пробилися у фінал. Фінал став успішним тільки для Ткачовського Романа, інші ж поступилися своїм опонентам по очках залишившись з срібними нагородами. На змагання завітало більше 100  спортсменів, місцевих та з Закарпаття Львова, Донецька, Івано-Франківська, Молдови та ін.

Присутній на відкритті представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець подякував батькам за виховання дітей Героїв та запевнив, що подібні спортивні заходи будуть проводитися по всіх районах області на знак вшанування полеглих воїнів з Прикарпаття.

У командному заліку 1 Золото та 2 Срібні Нагороди.

Фото: 

Поділитися:

Коментарі

comments powered by HyperComments