Ви є тут

ІІ Міжнародний турнір з боксу на Кубок Едуарда і Олександра Погодіних

Другий рік поспіль весна у буковинському боксі отримує чергове справжнє свято цього виду спорту. Минулими вихідними у залі боксу «Авангард», що розташований у центрі Чернівців, проходив ІІ Міжнародний турнір з боксу на Кубок Едуарда і Олександра Погодіних, головним організатором якого є боксерський клуб «Колізей-Машзавод».

Цього року на чернівецькому ринзі в рамках турніру змагалися представники Молдови, Киргизстану, Угорщини та Італії, окрім яких, звичайно, боксували спортсмени з Чернівців, Івано-Франківська- наш спортивний клуб Альянс , Коломиї, Мукачево, Великого Кучурова і Шипинців.

 За два дні змагань шанувальники боксу в Чернівцях мали змогу побачити понад 40 запеклих поєдинків за участю боксерів різних вікових категорій – від наймолодших юнаків до дорослих, і кожен із учасників заслужив до себе як увагу, так і повагу. Приємним сюрпризом для всіх, хто завітав протягом двох змагальних днів турніру до залу боксу «Авангард», став приїзд легендарного українського боксера, чемпіона світу з професійного боксу за версією WBO, учасника Олімпійських Ігор 1996 року в місті Атланта (США) Сергія Дзінзірука, який вже вдруге є почесним гостем і невід’ємною частиною Міжнародного турніру на Кубок Погодіних. У командному заліку  СК «Альянс»  завоювала 2 золота, 1 срібло та 4 бронзові нагороди. Тренер команди з Івано-Франківська Бочкур А. висловлює подяку за постійну підтримку Керівництву СК «Альянс», а також організатором Олександру та Едуарду Погодіну за теплий прийом, хороших суперників та круто організований турнір. Ви молодці)

Фото: 

Поділитися:

Коментарі

comments powered by HyperComments