Ви є тут

ІІ Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений новорічно-різдвяним святам. ФОТО

6 грудня Івано-Франківську урочисто відкрили ІІ Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений новорічно-різдвяним святам.

Завдяки учасниками з Молдови цьогорічні змагання можна вважати міжнародними. У турнірі позмагається 81 учасник 2003-2004 та 2005-2006 років народження із шести областей України та Молдови. Турнір проходить за ініціативи тренера спортклубу «Альянс» Андрія Бочкура, депутата міськради Віталія Мерінова та Федерації боксу Івано-Франківська.

“Як казав мій тренер, якщо спортсмен програє, то програє вся команда. Тому бажаю, щоб сьогодні вас підтримала вся громада”, – звернувся до учасників тренер СК «Альянс» Андрій Бочкур.

81 учасник з Київської, Вінницької, Чернівецької, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської областей.

Турнір проводиться за підтримки міського голови Марцінківа Руслана, президента Федерації боксу Івано-Франківської області Савчука Андрія, директора мережі спортивних клубів "Альянс" Маланюка Ігораначальника ДПІ Слободяна Любомира, директора Коледжу фізичного виховання Пасічняка Любомира, директора ТзОВ "Рибак" Рибака Анатолія, Шишука Валерія та будівельної компанії "Ярковиця".

Подарунки учасникам також передав клуб братів Кличків.

Турнір проходив у манежі Коледжу фізичного виховання де і відбулося урочисте відкриття змагань, для учасників та гостей турніру виступали фіналісти телепроекту "Україна має талант" та "Танцюють всі" Vertical limit.

Ведучий: Олександр Малих.

Головний суддя змагань Вострецов Володимир Миколайович .

Переможці отримають медалі, грамоти та кубки. Окрім цього визначать та нагородять кращих боксерів турніру. Цінні призи учасники отримають і від Директора Музею та фан Клубу Братів кличків Найди Сергія. Вихованці СК «Альянс» завоювали 4 золотих та одну бронзову нагороду. Кращих спортсменів відзначили кубками та цінними призами та іменними медалями «за волю до перемоги» та «кращу техніку» .

Фото: 

Поділитися:

Коментарі

comments powered by HyperComments