Ви є тут

Юні боксери «Альянсу» стали кращими на турнірі «IV Slovakia Triebel Boxing Cup 2018»

З 13 по 17 червня два боксери з СК "Альянс" Ткачовський Роман та Мансуров Олександр відправились у складі збірної України, серед різних вікових груп, на престижний міжнародний турнір  «IV Slovakia Triebel Boxing Cup 2018» . Даний турнір зібрав  350 боксерів з 19 країн Європи та Азії . Опонентами Івано-Франківських боксерів  стали  боксери з Польщі , Угорщини , Казахстану, Англії, Шотландії, Словаччини. Найважчими для наших боксерів стали перші поєдинки, адже важка дорога, клімат повпливали на фізичний стан та адаптування спортсменів. Незважаючи на ці фактори ми здобули перемогу над  опонентами з Казахстану та Польщі та пройшли в півфінал змагань. У фінальних двобоях Сашко та Роман провели безкомпромісні поєдинки з опонентами Англії та Угорщини, здобувши перемогу одноголосним рішенням суддів. Два золота та два чемпіона Кубку Словакії 2018. У командному заліку Івано-Франківськ привіз 3 золоті та одну бронзову нагороду. Тренер СК «Альянс» висловлює подяку керівництву клубу за підтримку та допомогу, а також  департаменту молоді та спорту м.Івано-Франківська, Федерації боксу Івано-Франківської області та міста. Також, подяка тренеру Мерінову В. за спілну командну роботу та підтримку.

Коментар сайту федерації боксу України: «Чудовий турнір, організація на найвищому рівні та, відповідно, високі результати збірних команд України на престижному міжнародному турнірі в Словаччині «Triebel Boxing Cup 2018», - зазначив президент Федерації боксу України Володимир Продивус. - Висловлюю слова подяки голові організаційного комітету, члену змагальної комісії Європейської Конфедерації боксу Петеру Трієбелю, а також президенту Олімпійського комітету Словаччини Антону Секєлю за чудово організовані та проведені змагання. Також вітаю тренерський склад та самих боксерів зі здобутими нагородами. Саме на подібних турнірах наші боксери набираються необхідного досвіду, який обов’язково знадобиться їм на провідних боксерських стартах».