Ви є тут

Двоє альянсівців стали призерами молодіжного Чемпіонату України з ММА

З 21 по 24 лютого в м. Ірпінь проходив Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів та молоді. В змаганнях прийняли участь біля 300 спортсменів з 21 областей України.

Збірну команду нашої області на цих змаганнях представляли 9 спортсменів, серед яких були і спортсмени СК «Альянс». Двоє спортсменів збірної стали призерами Чемпіонату України.

У ваговій категорії до 93кг Віце чемпіоном України, став спортсмен «Альянсу» Владислав Джус, отримавши СРІБНУ нагороду турніру та виконавши норматив кандидата в майстри спорту України. А у ваговій категорії до 61кг БРОНЗОВИМ призером став його одноклубник Ігор Сливоцький.

Менше поталанило іншим нашим спортсменам Когутяку Руслану, Андрейчуку Руслану та Бирчаку Володимиру, які одержали по декілька перемог на шляху до півфіналу, але зупинилися за крок до призових місць.