Ви є тут

Два срібла та одну бронзу привезли боксери «Альянсу» з Молдови

З 9 по 12 серпня у Республіці Молдова м.Орхей пройшов міжнародний турнір з боксу Campionatului Orhei din Republica Moldova La Box consacrat «Zilei Independentei» edita a IV-a 2017.

Участь у турнірі прийняли боксери бійцівського клубу «Альянс» та боксери з м.Івано-Франківська. Старшим тренером від команди міста виступив тренер Альянсу Бочкур А. Участь у турнірі прийняли Україна, Молдова, Румунія, Білорусь. Кількість учасників налічувала понад 100. Вихованці СК «Альянс» Ткачовський Роман, Мансуров Олександр та Петришин Ростислав у перший же день турніру здолали своїх опонентів з Bender, Румунії та міста Grimancaut та пройшли до півфіналу змагань. Другий день поєдинків став напруженішим та важчим для Мансурова Олександра, який поступився місцевому боксеру з .м Орхей  Munteanu Victoru. Ткачовський Р. та Петришин Ростислав здолали за явною перевагою боксерів з Молдови: Коноплова Анатолія  та Ротарі Серджа. У фіналі змагань Альянсівці боксували з місцевими боксерами з м.Орхей та поступилися роздільним рішенням суддів, завоювавши дві срібні нагороди. Тренера команди Бочкура Андрія мер міста Орхей нагородив кубком з побажаннями успіху та процвітань у боксі. За словами Бочкура А.: « турнір виявився успішним для команди, наші боксери були яскравішими та технічнішими, але це запорука плідної роботи на тренуваннях, ну і звичайно мотивація, наші вихованці на урочисті паради та нагородження виходили з державним прапором України, асоціюючи, що представляють не тільки своє місто, а Україну в цілому!!!». У командному заліку 2 срібні та 1 бронзова нагорода у Альянсівців.