Ви є тут

ВЕЧІР БОКСУ ДЖЕНТЕЛЬМЕНІВ У РИНГУ «БІЛІ КОМІРЦІ»

Отож, СК «Альянс» разом з тренером Бочкур Андрієм розкриває перед вами карти!!! 3 місяці ми готувалися до цього грандіозного проекту у м.Чернівці. Важку і плідну роботу наші Боксери пройшли у підготовці до вечора боксу білих комірців «Джентельменів у Ринзі». Тимчук Тарас, Грень Тарас , Василь Мох та Клюба Андрій. Цих четверо «Альянсівців» не тільки наші  клієнти! За цей час плідної роботи та виснажливих тренувань вони стали друзями, людьми, які не просто люблять бокс, а живуть поєднуючи роботу-сім'ю-спорт! Відсутність спортивної кар'єри не завада їм, а мотивація доказати собі, що після 30 життя з боксом у залі СК «Альянс»  тільки починається.

Усі говорять бокс - індивідуальний вид спорту та тренер Бочкур Андрій це заперечуює !!! Він -Командний, адже велику роль відіграють тренер, друзі, батьки, дружина, діти, лікар, їхня підтримка та частина внесена у підготовці до кожного випробовування і.т.д. Тому готуючись спортсменів тренер Бочкур Андрій зажди говорить: "виграє чи програє бій не боксер!- а команда!!!.

На хлопців  чекало зважування, останні дні тренувального табору та атмосфера адреналіну в крові, зустріч з трьома чемпіонами світу: Сергієм Дзинзеруком, Юрієм Нужненко та Дмитром Нікуліним, а також виступ гурту «Полюси» та основна ізюминка вечора - БОЇ! Цей вечір не залишив байдужим нікого!  У командному заліку Альянсівці здобули 2 золоті та 2 срібні нагороди, також кожен учасник отримав пакет спортивного харчування та цінні подарунки. Разом з «Альянсівцями» приїхали підтримати друзі родичі, діти та дружини. Як на мене, Розповідає тренер СК «Альянс» Бочкур А.: "У нас вийшло усе заплановане, ми не готувалися до легких поєдинків, школа боксу з Києва була міцною і команда з Чернівців не промах. Та це не просто бої, це щось більше тут ти можеш знайти себе, розкрити собі світ боксу набагато більше, та добитися того, чого хотів ще з молоді! Я пишаюся Тарасом Гренем, Тимчуком Тарасом, Васильом Мохом та Клюбою Андрієм, за їхню роботу плідну працю та волю до перемоги .Тепер вони стануть мотиваторами для інших людей у СК «Альянс». На разі стартує зовсім скоро новий проект, тому не зволікайте, скоріш на бокс".

Фото: 

Поділитися:

Коментарі

comments powered by HyperComments