Ви є тут

Боксери «Альянсу» повернулися з нагородами з Міжнародного юніорського турніру

9-10 вересня в м. Іллінці в спорткомплексі на стадіоні «Колос» відбувся 6 Міжнародний турнір з боксу серед юніорів на призи чемпіона світу з боксу Володимира Сидоренка. У турнірі взяли участь 120 спортсменів з 16 областей України та з країн Молдова, Білорусь, Киргистан, Узбекистан.

На протязі двохдневних змагань боксери СК «Альянс» зайняли 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Сапіжак Олег та Ткачовський Роман завоювали 2 місце, а Мансуров Олександр та Хвайдаєв Давлат 3  місце. Мансурова Оленксандра у поєдинку за бронзову нагородили кубком «глядацьких симпатій».

На турнірі почесним гостем був семиразовий чемпіон світу з боксу серед професіоналів на версією  WBA Володимир Сидоренко. Також завітав  чемпіон України з боксу 2012 року в ваговій категорії +91  “Український отаман” Дмитро Руденький, який теж переміг свого суперника з Чернівців з рахунком 3-0.